نمایندگی اچ پی

اچ پی پرچمدار پرینترهای چندکاره

3349

جزییات خبر

  

اچ پی پرچمدار پرینترهای چندکاره

پرینترهای چندکاره هوشمند (MFP)، دستگاه‌های پر قدرت، پرکار و با دوام برای اداره‌های مدرن هستند. پرینترهای همه کاره یا چندکاره معمولا، فکس، کپی، پرینت و اسکن را انجام می‌دهند و باعث می‌شود مشتری به جای خرید چند دستگاه، با خرید یک دستگاه نیازهای خود را برطرف کند.

در آخرین آنالیز شرکت تحلیل چشم انداز بازار IDC درباره شرکت‌های تولید کننده پرینترهای همه کاره، اچ پی در رده رهبران بازار قرار گرفته است.

اچ پی از سایر رقبای بزرگ خود، کانن، اپسون، برادر، ریکو و در این صنعت جلوتر است.

HP از لحاظ استراتژی و توانمندی از همه رقبای بزرگ دیگر مانند کانن، کونیکا مینولتا، زیراکس، ریکو و لکسمارک جلوتر است و در قسمت رهبران بازار پرینترهای چندکاره قرار دارد.

 

شارپ، کیوسرا و توشیبا 3 شرکتی هستند که دنباله رو رهبران بازار و در قسمت بازیکنان بزرگ قرار دارند. در پی آنها، اپسون، برادر، دل و اوکی دیتا دنباله رو رهبران و بازیکنان بزرگ در رده رقبا قرار گرفته‌اند.

این گزارش، آخرین گزارش IDC در سال 2018 درباره پرینترهای همه کاره است که تاکنون منتشر شده است.

شما تاکنون از چه برندهای پرینتری استفاده کرده‌اید؟ ممنون می‌شویم اگر مقایسه‌ای درباره آنها دارید با سایر دوستان به اشتراک بگذارید.

شما می‌توانید برای دریافت مشاوره در زمینه پرینترهای همه کاره اچ پی، به صفحه پرینترهای اچ پی، رفته و یا با شماره ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما مناسب‌ترین پرینترها را بر اساس بودجه و نیازهایتان، به شما معرفی می‌کنند.