نمایندگی اچ پی

فناوری پیشرفته hp به هنر کفش سازی می پردازد

3383

جزییات خبر

 در جدید ترین های اچ پی میتوان به  FitStation Powered by HP، اشاره کرد که یک فناوری پیشرفته است که اسکن پای شما، و راه رفتن شما را تجزیه و تحلیل می کند و یک مدل دیجیتال 3D از پای شما را ایجاد می کند. این مدل به یک چاپگر 3D ارسال می شود که یک کفی منحصر به فرد را می دهد که می تواند با هر کفش پوشیده شود. FitStation از تکنولوژی HP 3D scanning و HP Multi Jet Fusion printing technology، یک روش بسیار دقیق، ساده و سریع چاپ سه بعدی و سایر تکنیک های تولید دیجیتال است. این تکنولوژی 3D اسکن و چاپ اجازه می دهد تا برای ایجاد کفی های سفارشی به شیوه ای کارآمد، که در عصر جدید خرید کفش قرار می گیرد.

تنها از FitStation

فن آوری FitStation در 27 فروشگاه کفش در سراسر ایالات متحده تا به امروز در دسترس است، مانند دونر West Seattle، Running Central، و A Snail's Pace، که در آن شما قادر خواهید بود از آن برای کفی های سفارشی استفاده کنید و از توصیه های خاص کفش مطلع شوید. فرآیند اندازه گیری و اسکن سریع و ساده است؛ فقط چند دقیقه طول می کشد تا مشخصات منحصر به فرد پا شما را تعیین کند. شما به سادگی پا پا برهنه خود را بر روی صفحه اسکنر و فشار قرار داده و سپس آن رااندازه گیری می کند که در ثانیه طول می کشد. این اسکن برای ایجاد رندر دقیق 3D از پا استفاده می شود.

از طریق جادوی اینترنت و بیومکانیک پیشرفته، این اندازه گیری ها به یک طراحی کمربند تبدیل شده و به طور مستقیم به یک چاپگر سه بعدی در یک مرکز تولیدی با چاپگرهای HP Multi Jet Fusion ارسال می شود که یک کمربند سفارشی برای پای شما طراحی شده است. FitStation توسط HP در حال حاضر تولید کفی های چاپ شده با 3D را می دهد و به لطف همکاری با بروکس، کفش های با کفش های معمولی در اوج قرار دارد. در واقع، FitStation امسال NFL را با توصیه هایی در مورد چنگال ها که بهترین شکل پا و راه رفتن هر بازیکن را در اختیار دارند، فراهم کرد.

لوئیس کیم، مدیر کل محاسبات غوطه وری در HP، می گوید: "ما قابلیت های HP در اسکن سه بعدی و چاپ سه بعدی را به منظور ارائه این دیدگاه واقعیت مخلوط به زندگی و همکاری با شرکای برجسته کفش به شکل دیجیتالی این صنعت تبدیل می کنیم."