نمایندگی اچ پی

معرفی پرینترجدید 3D سری Jet Fusion

3384

جزییات خبر

  

امروز شرکت HP، نمونه کارهای چاپ 3D خود را با معرفی پرینترجدید 3D سری   Jet Fusion 300/500 ، اولین تکنولوژی چاپ 3D در صنعت را برای تولید کنندگان برای تولید درجه های مهندسی، قطعات کاربردی در رنگ کامل، سیاه و سفید - با کنترل واکسل - در کسری از زمان از راه حل های دیگر. بسته به ترجیح پیکربندی و رنگ، سری Jet Fusion 300/500 از 50،000 دلار شروع می شود، تیم های توسعه محصول کوچک و متوسط ​​را قادر می سازد و کسب و کار، کارآفرینان و دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی را برای دسترسی به چندین جت تکنولوژی چاپ فیوژن.

اخبار برجسته:

معرفی تکنولوژی چاپ سه بعدی صنعت در بخش های مهندسی درجه، عملکردی، رنگی کامل.

راه حل هایی که از 50،000 دلار شروع می شود، نوآوری را برای تیم های کوچک و متوسط ​​توسعه محصول و شرکت های تجاری، کارآفرینان و دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی طراحی می کنند.

پرینترهای جدید همراه با راه حل های صنعتی HP Jet Fusion 3200/4200/4210، مشتریان را قادر می سازند از نمونه اولیه به تولید کامل بر روی همان پلت فرم تکنولوژی Multi Jet Fusion بروید.

برنامه شریک تکاملی قابلیت های گسترده تر و فروشندگان جدید را هدف قرار می دهد.

پالو آلتو، CA، 2015 فوریه 5، 2018 - امروز HP شرکت نمونه کارهای چاپ 3D خود را با معرفی جدید Jet Fusion 300/500 سری 3D پرینتر، اولین تکنولوژی چاپ 3D در صنعت را برای تولید کنندگان برای تولید درجه مهندسی قطعات کاربردی در رنگ کامل، سیاه و سفید - با کنترل واکسل - در کسری از زمان 1 از راه حل های دیگر. بسته به ترجیح پیکربندی و رنگ، سری Jet Fusion 300/500 از 50،000 دلار شروع می شود، تیم های توسعه محصول کوچک و متوسط ​​را قادر می سازد و کسب و کار، کارآفرینان و دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی را برای دسترسی به چندین جت تکنولوژی چاپ فیوژن.

سری Jet Fusion 300/500 جدید مکمل Jet Fusion 3200/4200/4210 3D است که از لحاظ صنعتی، درجه بندی Jet Fusion 3200/4200/4210 را ارائه می دهد که کمترین هزینه را در هر بخش 2 ارائه می دهند و برای محیط های ساخت طراحی شده اند. HP با استفاده از این انعطاف پذیری، کاربران را از راه حلهای Multi Jet Fusion خود برای تولید و ساخت طرح های جدید و برنامه های کاربردی بر روی همان پلتفرم ارائه می دهد و تکنولوژی آینده ای را برای کنترل واکسل فراتر از رنگ ارائه می دهد.

استپن نیگو، رئیس چاپ 3D، شرکت HP، گفت: "HP متعهد به دموکراتیزه کردن طراحی و ساخت 3D و راه اندازی فرصت های جدید برای میلیون ها نوآور در سراسر جهان است." مهم نیست که صنعت شما، صرف نظر از پیچیدگی طراحی شما، بدون توجه به چه چیزی رنگ های متناسب با نیازهای کسب و کار شما - سیاه و سفید، سفید و یا طیف رنگ کامل - سری جدید HP Jet Fusion 300/500 به شما این امکان را می دهد که بخش های درخشان جدیدی را از محدودیت های روش های تولید سنتی آزاد کنید. "

توانایی منحصر به فرد HP برای کنترل خواص قسمت در سطح واکسل فرد، طراحی و تولید قطعات غیرقابل قبول را امکان پذیر می سازد و برای اولین بار در رنگ های کامل در دسترس است. چه در مراقبت های بهداشتی، خودرویی، کالاهای مصرفی، و چه در صنایع دیگر؛ یا برای کارآفرینان، طراحان و یا محققان دانشگاه با ایده عالی بعدی؛ پتانسیل برنامه های کاربردی چاپ 3D جدید بسیار زیاد است. HP در حال حاضر در حال همکاری در توسعه برنامه های کاربردی رنگ جدید با دانشگاه ها و کسب و کار در سراسر جهان از جمله بیمارستان کودکان فینیکس، Yazaki Corp. و دانشگاه ایالتی Youngstown در میان دیگران است.

دکتر جاستین رایان، آزمایشگاه قلب 3D Print Lab، بیمارستان کودکان فینیکس، گفت: "در بیمارستان کودکان فینیکس، ما تلاش می کنیم تجربیات شخصی را به نفع سلامتی درازمدت بیماران ما ایجاد کنیم." "از ابزارهای بصری جذاب و دستگاه های اصلاح شده، به راهنماهای جراحی سفارشی، مدل های تشریحی تعاملی و شخصی، ارزش های بسیار زیادی را در امکانات طراحی و قطعات بسیار دقیق و با دوام از چاپگرهای 3D جدید HP به ارمغان می آورند."

 نوآوری برای تیم های کوچک و متوسط ​​توسعه، شرکت ها و معلمان

علاوه بر ارائه کنترل سطح وکسل، سری Jet Fusion 300/500 سری پرینتر 3D دارای طراحی جمع و جور، راه حل کار بهبود یافته و اولین سیستم تحویل مواد جامد و خودکار اتوماتیک است که امکان عملیات بدون نظارت، راحتی استفاده و به طور چشمگیری افزایش بهره وری تولید و خروجی. سری Jet Fusion 300/500 همچنین از سه فرمت فایل های فرمت اصلی (OBJ، VRML، و 3MF) پشتیبانی می کند که طراحان را قادر می سازد به راحتی و به آسانی تولید قطعاتی را که می خواهند بدون نیاز به تبدیل فایل یا فساد اطلاعات ایجاد کنند.

پیشنهادات سری HP Jet Fusion 300/500 عبارتند از:

HP Jet Fusion 340 (سیاه و سفید) / 380 (رنگ): برای مشتریانی که نیازهای کوچکتری دارند یا معمولا قطعات کمتر در هر ساخت را چاپ می کنند.

HP Jet Fusion 540 (سیاه و سفید) / 580 (رنگ): با اندازه ساختاری بزرگتر از سری 300 برای مشتریانی که نیازهای بزرگتری دارند یا نیازهای تولید سنگین تر است.

تری ووهلر، رییس شرکت Wohlers Associates، گفت: "من از طیف وسیعی از برنامه های کاربردی برای چاپ چند بعدی رنگی سه بعدی هیجان زده هستم." خوب است که HP را در این فرصت جالب و به طور گسترده ای مورد استفاده قرار دهیم. امکانات بی نهایت هستند. "

بر اساس رویکرد باز HP در توسعه مواد

چاپگرهای HP Jet Fusion 300/500 3D با مواد جدید HP 300 High Reusability CB PA 12 راه اندازی خواهند شد. قطعات با استفاده از این مواد خواص مکانیکی شبیه مواد HP 3D High Reusability PA 12 از راه حل های صنعتی HP خواهند بود.

HP با استفاده از پلت فرم منحصر به فرد Open برای توسعه مواد و کاربردها، HP با اکوسیستم مواد رشد خود کار می کند تا محدوده مواد را رشد دهد و هزینه های آن را کاهش دهد. سری Jet Fusion 300/500 در نهایت از مواد مشابه به عنوان Jet Fusion 3200/4200/4210 پشتیبانی خواهد کرد و همچنین از مواد منحصر به فردی که رنگ یا سایر قابلیت های سطح واکسل را پشتیبانی می کنند پشتیبانی می کند.

HP Jet Fusion 300/500 سری از پرینتر های 3D برای سفارش امروز در دسترس است و در نیمه دوم سال 2018 حمل و نقل آغاز خواهد شد. برای جزئیات کامل و مشخصات فنی لطفا از HP.com/go/Color3DPrint بازدید کنید.

برنامه شریک فراهم می کند قابلیت های گسترده تر و هدف فروشندگان جدید

همانطور که HP با مجموعه سری Jet Fusion 300/500 سری خود را با مجموعه ی Jet Fusion 300/500 گسترش می دهد، امروز نیز تکامل یك برنامه نمایندگی چاپ 3D جهانی خود را - برنامه ی تخصص ویژه ی چاپ اول 3D HP - شامل گزینه های جدیدی كه شركای فروش HP Jet ارائه می دهد راه حل Fusion 3D چاپ. همانطور که HP همچنان به افزایش دسترسی به بازار خود و ایجاد ساختار جهانی خود در بازار می پردازد، در حال حاضر قادر به ارائه دهندگان راه حل با تخصص خاص صنعت ساخت، تحولات دیجیتال جهانی و فناوری اطلاعات راه حل برای ارائه تکنولوژی چند جت فیوژن برای مشتریان در سراسر جهان

HP امروز همکاری جدیدی با Dassault Systèmes، یکی از پیشگامان نرم افزاری طراحی 3D با میلیون ها کاربر در بیش از 140 کشور، به منظور ایجاد دور جدید نوآوری طراحی محصول توسط کارآفرینان، سازندگان، دانش آموزان و کسب و کار ها به نمایش گذاشت. این دو شرکت قصد دارند Dassault Systèmes را برای طراحی و برنامه های کاربردی مهندسی 3D SOLIDWORKS 3D بهینه سازی کنند تا بتوانند از قابلیت های منحصر به فرد واکسل HP Multi Jet Fusion 3D استفاده کنند.

تغییر شیوه طراحی و تولید جهانی

شرکت کنندگان در کنفرانس طراحی جهانی 3D SOLIDWORKS فرصت دارند تا بهترین راه حل های جامع و کامل برای هر مرحله از فرایند طراحی محصول در غرفه HP 301 را تجربه کنند. علاوه بر سری HP Jet Fusion 300/500، HP اعلام کرد که ایستگاه کاری جدید، VR و محصولات 3D Printing and Scanning و خدماتی که در نمایشگاه نیز نمایش داده می شود.

درباره HP

HP Inc. تکنولوژی را ایجاد می کند که باعث می شود زندگی بهتر برای همه، در همه جا باشد. از طریق نمونه کارهای ما از پرینترها، رایانه های شخصی، دستگاه های تلفن همراه، راه حل ها و سرویس ها، ما تجربه هایی را تجربه می کنیم که تعجب می کنند. اطلاعات بیشتر در مورد HP Inc. در http://www.hp.com/go/3Dprinting موجود است.

بر اساس تست داخلی و شخص ثالث برای HP Jet Fusion 580 و 540 چاپگر 3D، زمان چاپ، کمترین زمان چاپ زمانبندی مدلسازی پوشش رسوب پلاستیکی مقایسه شده (FDM)، استریولیتوگرافی (SLA) و راه حلهای جت متری از $ 20،000 تا $ 120،000 در بازار از ژوئن 2017. متغیرهای آزمون برای پرینتر جوهر افشان HP Jet Fusion 580: مقدار بخشی: 1 قسمت کامل ساخت قطعات HP Jet Fusion 3D با 10٪ تراکم بسته بندی در مقایسه با همان تعداد قطعات در دستگاه های رقابتی ذکر شده در بالا اندازه بخش: 30 سانتی متر؛ ضخامت لایه: .08 میلیمتر / 0.003 اینچ. متغیرهای تست رقابت قابل مقایسه هستند

بر اساس تست های داخلی و داده های عمومی، هزینه چاپ HP Jet Fusion 3D Printing Solution به طور متوسط ​​تا سال 2016 نیمی از هزینه های متوسط ​​راه حل های چاپگر FDM و SLS از 100000 دلار تا 300000 دلار است. تحلیل هزینه بر اساس : قیمت پیکربندی راه حل استاندارد، قیمت لوازم و هزینه های نگهداری توصیه شده توسط سازنده. معیارهای هزینه: چاپ 1 اتاق ساختمان در روز / 5 روز در هر هفته بیش از 1 سال از قطعات 30 گرم با تراکم بسته بندی 10٪ با استفاده از مواد قابل استفاده مجدد قابل استفاده HP 3D 12، و نسبت بازده پودر توصیه شده توسط سازنده است.