نمایندگی اچ پی

تکنولوژی چاپ 3D فلزی hP

4399

جزییات خبر

  

کمپانی اچ پی اعلام کرده است که تکنولوژی چاپ 3D فلزی خود را در شیکاگو آغاز کرده است. هدف از راه اندازی این تکنولوژی HP Metal Jet تولید انبوه قطعات فلزی است.

با استفاده از معماری Multi Jet Fusion شرکت پلیمر، Metal Jet یک فن آوری نوارابزار در سطح واکسل است که با استفاده از پودرهای تزریقی فلزی ارزان قیمت (MIM)، از فولاد ضد زنگ و عامل اتصال دهنده برای ساخت قطعات در اندازه ی تخت 430 × 320 × 200 میلی متری استفاده می شود. پس از انحلال، این "قطعات سبز" سپس در یک کوره ااستاندارد برای تولید اجزای سازنده با کیفیت بالا که با استانداردهای ASTM مطابقت دارند، پخته می شوند.

"ما در حال یک انقلاب صنعتی دیجیتال هستیم. HP با پیشبرد تولید انبوه سه بعدی قطعات پلاستیکی، پیشگام تولید انبوه 3D قطعات پلاستیکی بوده و در حال حاضر با HP Metal Jet، یک تکنولوژی چاپ سه بعدی فلزات پیشرفته در این بخش نیز پیش تاز است- بخش خودرو، صنعت و پزشکی به تنهایی تولید میلیاردها قطعات فلزی در هر سال. پلت فرم چاپ فلزی Jet 3D جدید HP، سرعت، کیفیت و اقتصاد را باز می کند تا مشتریان ما را قادر سازد تا به طور کامل راه هایی را که در طراحی، ساخت و ارائه راه حل های جدید در عصر دیجیتال ارائه می دهند بازنویسی کنند. "

این خبر که صنعت پیشبینی کرده است، از زمان غلبه بر چاپ در سال گذشته علاوه بر فلزی به چاپ سه بعدی نیز انجامید. با این حال، HP تصمیم گرفته است که یک رویکرد تدریجی داشته باشد، ابتدا تکنولوژی فلزی خود را از طریق یک تولید جدید Metal Jet با تکنولوژی تولیدی شرکت GKN Powder Metallurgy و Parmatech به کارخانجات خود پیش از عرضه خدمات در سال 2019 ارائه کند. شرکا، HP می گوید مشتری های بزرگ از جمله Volkswagen، Wilo، گروه پزشکی Primo و OKAY Industries از طریق این خدمات سفارشات خود را سفارش داده اند و از اوایل سال آینده مشتریان خود را با آپلود طرح های خود و سفارش مقادیر زیادی از آنها امتحان می کنند.

شرکای GKN سالانه بیش از سه میلیارد اجناس برای کاربردهای صنعتی و خودروی تولید می کند و انتظار دارد که در اوایل سال آینده میلیون ها قسمت تولید HP Metal Jet را برای مشتریان خود چاپ کند. فولکس واگن هیچگونه غریبه ای برای چاپ سه بعدی ندارد، تولید قطعات قابل تنظیم از قبیل حلقه های کلیدی را ارزیابی می کند و به دنبال استفاده از تکنولوژی برای تولید انبوه قطعات معتبر فلزی معتبر برای خطوط تولید جدید به عنوان بخشی از برنامه چند ساله است. برای Parmatech، یکی از رهبران قالب گیری تزریق فلزی برای بخش های پزشکی و صنعتی، این شرکت معتقد است که فلت جت "اولین تکنولوژی 3D واقعی برای تولید صنعتی قطعات فلزی است.

از امروز، HP از مشتریان خود دعوت می کند تا پیش سفارشات سیستم های فلز جت را آغاز کنند که در سال 2020 تحویل داده می شود و تا سال 2021 در حدود 399،000 دلار به طور گسترده عرضه می شود.