بهترین خرید و انتخاب در پرینترهای اچ پی

بهترین خرید و انتخاب در پرینترهای اچ پی
  بهترین خرید و انتخاب در پرینترهای اچ پی


 

 بهترین خرید و انتخاب در پرینترهای اچ پی

پرینترها و به طور کلی چاپگرها دارای کاربردهای مختلفی هستند. و در حال حاضر در بیشتر ادارات، خانه ها، و محیط های کاری پرینتر مورد نیاز است. اما مشکلی اصلی از آنجایی شروع می شود که شما بخواهید پرینتری را خریداری کنید و مناسب با شرایط کاری شما باشد. در ابتدا باید محدوه کاری خود را مشخص کنید اینکه شما میخواهید این پرینتر برای شما متن چاپ کند و یا اشکال گرافیکی و یا عکس آیا شما نیاز به چاپ رنگی دارید و یا چاپ سیاه و سفید برای شما کافی است. سرعت چاپ برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است و یا کیفیت آن.

پرینترهای اچ پی براساس نوع مصرف به چند دسته مختلف تقسیم می شوند:

پرینتر جوهرافشان معروف به (inkjet)

چاپگرهای لیزری رنگی و سیاه و سفید معروف (monochrome printer & Laser color)

چاپگرهای چند کاره (Multifunction)

چاپگرهای قابل حمل (Portable Printer)

 

 

پرینترهای جوهرافشان  Inkjet

پرینترهای جوهرافشان برای چاپ، قطرات جوهر را بروی کاغذ از طریق هد می پاشد و تصاویر را چه به صورت رنگی و چه به صورت سیاه و سفید چاپ می کند. در این نوع از پرینترای اچ پی ما چندین رنگ را میتوانیم داشتیه باشم رنگ مشکی برای چاپ متون و رنگ های قرمز و زرد و آبی برای چاپ رنگی.

برای چاپ عکس ها با کیفت بالاتر باید از پرینترهای جوهر افشان با تعداد 6 رنگ استفاده کنید. پرینترهای جوهر افشان به طور کلی بسیار برای چاپ عکس و استفاده در عکاسی ها مناسب هستند. سرعت چاپ در پرینترهای جوهر افشان اچ پی مناسب هستند و با قیمت مناسبی که دارند برای مصارف کلی و عمومی انتخاب بسیار مناسبی است.

پرینترهای لیزری سیاه و سفید (تک رنگ)

پرینترهای لیزری اچ پی به طور کلی دارای سرعت بیشتری در چاپ هستند و همین باعث افزایش سرعت و کارایی نیز می شود. یک دستگاه چاپگر لیزری سیاه و سفید صفحات متنی را با کیفیت بسیار مناسب، در مدت زمان کوتاهی چاپ می‌کند.

پرینترهای لیزری سیاه و سفید اچ پی به طور کلی برای چاپ متون سیاه و سفید با سرعت بالا مناسب هستند. چاپگرهای لیزری سیاه و سفید، بهترین انتخاب برای چاپ صفحات متنی در تعداد بالا است. یکی از موارد مورد توجه در پرینترهای لیزری تک رنگ هزینه پایین چاپ به ازای هر صفحه است و سرعت چاپ این پرینترهای اچ پی آن را به گزینه مناسبی برای ادارات تبدیل کرده است.

کلیه حقوق متعلق به نمایندگی اچ پی می باشد