شارژ کارتریج های اچ پی در نمایندگی رسمی اچ پی

شارژ کارتریج های اچ پی در نمایندگی رسمی اچ پی
 شارژ کارتریج های اچ پی در نمایندگی رسمی اچ پی

شارژ کارتریج های اچ پی در نمایندگی رسمی اچ پی

کیفیت چاپ و طول عمر دستگاه به موارد مختلفی بستگی دارد یکی از این موارد شارژ درست و اصولی کارتریج است. استفاده از شارژ غیر استاندارد و غیر اصولی شاید هزینه کمتری داشته باشد ولی باعث صدمه دیدن به دستگاه و در نهایت هزینه بیشتر در تعمیرات میشود. شارژ کارتریج در نمایندگی اچ پی با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز و کمپانی اچ می باشد.

کارتریج هایی که توسط نمایندگی اچ پی شارژ می شود به همراه تست تایید شده برای مشتری ارسال می شود. وقتی فرآیند شارژ کارتریج در شرکت اچ پی انجام شود از تونر و قطعات اصلی استفاده می شود که از نظر کیفیت با نمونه اورجینال برابری می کند.

مراحل شارژ کارتریج

در مرحله اول پوکه کارتریج شما با نمونه سالم اعویض می شود.

چرخ دنده های که داخل کارتریج هستند تعویض می شوند

تعويض تمامي قطعات اصلي کارتريج (درام،مگنت و ... )

هیچگاه به دنبال قیمتهای پایین در شارژ کارتریج ها نباشید. با قیمتهای پایین از تونرهای نا مرغوب استفاده میکنند که ممکن است در اثر استفاده از آنها پرینتر شما را بسوزاند و یا مقدار کافی شارژ نمیکنند. شارژ کارتریج با گارانتی می باشد و با تست تحویل می گردد.

بهترین شرایط برای نگهداری پرینترهای اچ پی در محیط کار

پرينتر را در محيط پر گرد و غبار، كنار پنجره و در معرض آفتاب و گرما قرار ندهيد.

بهتر است پريز برق پرينتر اچ پی شما با يك پرينتر ديگر يا با كامپيوتر و مانيتور مشترك نباشد و محل اتصال كابل برق به پريز و پرينتر شل نباشد تا از جرقه زدن جلوگيري شود. هنگام پرينت كردن پرينتر را خاموش نكنيد. همچنين هنگام پرينت كردن در پرينتر را باز نكنيد. هر دو حالت فوق منجر به گير كردن كاغذ در پرينتر ميشود. از پرينت روي كاغذهاي منگنه‏ دار يا چسبنده پرهيز نماييد.

هنگام استفاده از كاغذهاي سنگين حتماً نوع كاغذ را در درايور تعريف كنيد تا پرينتر وزن كاغذ را بداند و سرعت حركت كاغذ را تنظيم كند در غير اين صورت ممكن است رنگ چاپ شده بخوبي به كاغذ نچسبد و به راحتي كنده شود

کلیه حقوق متعلق به نمایندگی اچ پی می باشد