نمایندگی اچ پی

نمایندگی اچ پی
 نمایندگی اچ پی

 


 

 شرکت اچ پی از دیرباز تا کنون به عنوان یک ارائه دهنده فناوری کسب و کار مطرح بوده و است که همیشه در راستای حفظ رضایت مشتری گام نهاده و اقدام کرده است، در همین راستا اچ پی همواره سعی بر آن داشته تا  تولیداتی را به بازار عرضه کند تا ما بتوانیم با محصولات شرکت اچ پی به مشتریان خود بهترین شانس موفقیت را ارائه کنیم. HP بزرگترین تولید کننده ماشین های اداری در جهان است و دارای سابقه طولانی در زمینه توسعه تکنولوژی و توزیع محصولاتی است که بر روی تمامی سطوح محاسبات کسب و کار برتری دارد. اچ پی با مجموعه ای کامل از محصولات با هدف ارائه بهترین خدمات به کسب و کارها محصولات خود را روانه بازار می کند. نمایندگی رسمی HP در تهران افتخار این را دارد تا در کنار شما و با تیکه بر تیم  متخصص خود بهترین خدمات پس از فروش اچ پی را به دارندگان محصولات اچ پی ارائه دهد.

آیا کسب و کار شما در جستجوی راه حل های اثبات شده فناوری برای کمک به بهینه سازی در کار شما است؟

چاپ

HP همیشه بهترین ها را ارائه می دهد در این میان میتوان به گزینه های چاپی متنوع برای شرکت ها و انواع کسب و کارها را اشاره کرد. نمایندگی اچ پی پرینترهای سیاه و سفید و رنگی LaserJet، چند منظوره LaserJets، Officejet و Officejet Pro و پرینترهای Flatbed و Latex را ارائه می دهیم.

نمایندگی اچ پی در کنار فروش محصولات اورجینال اچ پی ارائه دهنده خدمات پس از فروش اچ پی نیز می باشد. تعمیرات پرینترهای اچ پی، تعمیر اسکنر اچ پی، شارژ کاتریج و .... از جمله خدماتی است که نمایندگی اچ پی به دارندگان محصولات اچ پی ارائه می دهد. نمایندگی اچ پی تمامی خدمات خود را در خصوص تعمیرات ماشین های اداری اچ پی را ضمانت میکند. با تماس با نمایندگی اچ پی میتوانید از مشاوره رایگان نمایندگی اچ پی در خصوص خرید و تعمیر محصولات اچ پی بهرمند شوید.

کلیه حقوق متعلق به نمایندگی اچ پی می باشد