حل مشکلات چاپ در پرینترهای اچ پی

حل مشکلات چاپ در پرینترهای اچ پی
 حل مشکلات چاپ در پرینترهای اچ پی

 


 

 حل برخی از مشکات در هنگام چاپ در پرینترهای اچ پی

صفحات وب، اسناد و اکسل به درستی چاپ نمی شوند

صفحات وب

صفحات وب می توانند هر اندازه باشند و توسط عرض یا ارتفاع کاغذ در چاپگر شما محدود نمی شوند. آنها معمولا برای چاپ نیستند، به همین دلیل مشکالت در چاپ می توانند رخ دهند.

همیشه گزینه Preview Print را انتخاب کنید تا بتوانید ببینید چه چیزی دریافت خواهید کرد. ممکن است شما به همه صفحات نیاز نداشته باشید، مثلا اگر تعداد زیادی از نظرات یا تبلیغاتی وجود داشته باشد، از این گزینه هنگام چاپ برای انتخاب صفحات برای چاپ، از جمله 2-4 برای چاپ صفحات 2 تا 4 استفاده کنید. اگر حالت صفحه وب بسیار گسترده است.

اغلب اوقات گزینه ای کوچک را در تنظیمات چاپگر پیدا خواهید کرد که هنگامی که سند یا عکس شما فقط کمی بزرگ می باشد تا به اندازه صفحه برسد از آن استفاده کنید. برخی از صفحات وب دکمه چاپ را درون صفحه وب دارند. از آن استفاده کنید و نه منوی چاپ در مرورگر.

اسناد اداری

اگر میخواهید یک صفحه اکسل را چاپ کنید، مطمئن شوید فقط سلولهایی را که لازم دارید تا قبل از کلیک روی گزینه چاپ را انتخاب کنید. سپس شما می توانید "انتخاب چاپ" را انتخاب کنید و گزینه های دیگر را تغییر دهید تا مطمئن شوید که آن را در ورق A4 مناسب چاپ می کند. شما می توانید چیزهای دیگری مانند کاهش اندازه حاشیه ها را تغییر دهید .

به طور مشابه، هنگام چاپ یک سند Word یا هر نوع دیگر، معمولا می توانید صفحاتی را که می خواهید چاپ کنید مشخص کنید، بنابراین لازم نیست همه آنها را چاپ کنید.

عکس ها و تصاویر

برای عکس ها یا تصاویری که می خواهید چاپ کنید، معمولا بهتر است آنها را در Windows Explorer راست کلیک کرده و روی Print کلیک کنید. به این ترتیب شما می توانید انتخاب کنید که چه مقدار از هر عکس را چاپ کنید.

نمایندگی hp خود را موظف میداند تا به تمامی سوالات کاربران خود پاسخ لازم را بدهد بنابراین شما میتوانید به منظور تعمیر پرینترهای hp خود با نمایندگی اچ پی تماس حاصل فرمایید تا هم از خدمات پشتیبنی اچ پی بهرمند شود و همچنین از مشاوره کارشناسان ما چه در خصوص خرید پرینترهای اچ پی و چه تعمیرات پرینترهای اچ پی استفاده کنید.

شماره های تماس با نمایندگی اچ پی در سایت اچ پی موجود است.

کلیه حقوق متعلق به نمایندگی اچ پی می باشد