کاتریج اورجینال اچ پی

کاتریج اورجینال اچ پی
 کاتریج اورجینال اچ پی

 


 تعمیرات تخصصی پرینترهای اچ پی  در نمایندگی اچ پی  به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. نمایندگی تعمیرات پرینترهای اچ پی از سه قسمت عیب یابی، تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری تشکیل می شود . که هر کدام از این سه بخش توسط کارشناس مربوط  به آن بخش انجام می شود . با بالاترین کیفت و بهترین خدمات ، ارائه بهترین ها از اهداف اصلی در نمایندگی اچ پی است .

کادر فنی نمایندگی پرینترهای اچ پی دوره های مختلف آموزشی را پشت سر گذاشته اند و همیشه اطلاعات و آموزش خود را به روز می کنند تا همواره ارائه کننده بهترین ها در نمایندگی اچ پی باشند.

 ویژگی بارز نمایندگی تعمیرات پرینترهای اچ پی استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات برای تعمیرات، تست، و کنترل کیفیت است. برتری دیگر نمایندگی تعمیرات اچ پی مسئولیت‌پذیری و تعهد بالای کادر فنی در قبال نگهداری صحیح قطعات و تعمیرات انجام شده می‌باشد. متخصصان ما با حفظ و امانت‌داری اطلاعات مشتریان همواره درصدد دستیابی به ارزش مشتری‌مداری در نمایندگی خود بوده‌اند.

سرویس و تعمیر پرینتر اچ پی در نمایندگی اچ پی توسط کارشناسانی انجام می‌پذیرد که با بهره‌مندی از «دانش فنی» ، «ابزارآلات تخصصی» تعمیر و سرویس پرینترهای اچ پی را به نحو احسن انجام می دهند. این دو پارامتر اساسی ترین پارامتر در حوزه تعمیرات یعنی «تخصص» و «ابزار پیشرفته»- باعث شده تا  «سرعت و کیفیت» دو ویژگی اصلی خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی گردد. در صورتی که شما نیز از کاربران پرینترهای اچ پی هستید و در حال حاضر دستگاه شما به هر دلیل دچار نقص و اختلال در عملکرد گشته می‌توانید با حضور در نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان فنی این مجموعه بهره‌مند گردید.

کارتریج اچ پی اورجینال

پرینت 2 برابر صفحات با جوهر اصل

کارتریج اچ پی برای  چاپگرهای HP طراحی شده اند تا کیفیت عکس و کیفیت اسناد را با بالاترین درجه ارائه دهند. چاپ متن با کیفیت بالا در چاپ سیاه و سفید ، گرافیک رنگی درخشان و گرفتن سایه های منحصر به فرد با کارتریج ساخته شده برای پرینتر های اچ پی .

چرا باید جوهر اصل HP را خریداری کنید؟

به این دلیل که دو برابر تعداد صفحات در مقایسه با پر کردن مجدد می توانید چاپ انجام دهید .

با این کار اطمینان داشته باشید که اولین چاپ شما با آخرین چاپی که انجام میدهید فرقی نخواهد کرد .

چاپ با کیفیت بالا و پایدار ارائه می دهد .

چاپ با کیفیت بالا با کارتریج طراحی و آزمایش شده با استانداردهای بالا.

کلیه حقوق متعلق به نمایندگی اچ پی می باشد