نمایندگی و مرکز خدمات و پشتیبانی اچ پی

نمایندگی و مرکز خدمات و پشتیبانی اچ پی
 نمایندگی و مرکز خدمات و پشتیبانی اچ پی

  نمایندگی‌ رسمی اچ پی خدمات تخصصی تعمیر ، ترمیم و بازیابی محصولات اچ پی به خصوص پرینترهای اچ پی و ماشین های اداری اچ پی را به کاربران اچ پی در تهران و شهرستان ارائه می نماید. نمایندگی اچ پی به روزترین ابزارها را در اختیار متخصصان خود قرار داده‌است  تا برترین و باکیفیت‌ترین خدمات پس از فروش را ارائه دهند و رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود را کسب کنند.

نمایندگی اچ پی، با تکیه بر تخصص کارشناسان زبده خود که به تمام قطعات سخت افزاری و نرم افزاری محصولات اچ پی  مسلط هستند دستگاه های اچ پی شمارا به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی خواهند کرد. تمامی خدمات نمایندگی اچ پی همراه با گارانتی می باشد.

نحوه عیب یابی ماشین های اداری اچ پی توسط کارشناسان در نمایندگی اچ پی

در ابتدای امر سوالاتی مبنی بر مشکل پرینتر اچ پی و یا هر کی از ماشین های اداری اچ پی از شما پرسیده میشود فرم تحویل محصول پر میشود و در مرحله بعد کارشناسان ما با تست های مختلف تمامی نقاط و قطعات پرینر اچ پی شما را بررسی میکنند و پس از عیب یابی کامل آن نسبت به تعمیر آن اقدامات لازم را انجام می دهند. البته لازم به ذکر است که امر تعمیر در خصوص پرینترهای اچ پی پس از اعلام هزینه به دارندگان پرینترهای اچ پی انجام میشود.

شما میتوانید با طرح مشکل پرینتر اچ پی خود و یا هریک از ماشین های اداری اچ پی از هزینه احتمالی آن اطلاع حاصل کنید سپس پرینتر اچ پی خود را به مرکز خدمات و نمایندگی اچ پی برای تعمیر ارسال کنید.

در صورت بروز هر گونه مشکل در محصولات اچ پی با نمایندگی رسمی اچ پی تماس بگیرید و اطمینان داشته باشید که متخصصان نمایندگی‌ اچ پی با به کارگیری تمام تلاش و توان خود، دستگاه شما را در کمترین زمان ممکن، با کمترین هزینه، تعمیر و عیب یابی می کنند .

کلیه حقوق متعلق به نمایندگی اچ پی می باشد