تعمیرات کاتریج های پرینترهای جوهرافشان اچ پی

تعمیرات کاتریج های پرینترهای جوهرافشان اچ پی
 تعمیرات کاتریج های پرینترهای جوهرافشان اچ پی

 


 مشکلات رایج در پرینترهای جوهر افشان اچ پی و تعمیر پرینترهای اچ پی

هنگامی که شما یک پرینتر جوهر افشان اچ پی خانگی خریداری می کنید و کارتریج های جوهر گران قیمت برای قرار دادن در پرینتر خریداری میکنید انتظار آن را دارید که پیرینتر hp  شما بدون هیچ زحمتی کار کند.  پس اگر مشکلی برای کارتریج های جوهر پیش آمد چه باید بکنید؟

ما بیش از 8000 مورد را بررسی کرده ایم که درآن کاربران برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چاپگرهای آن را جستجو کرده اند با برداشتن همه این اطلاعات، ما توانستیم مشکل رایج  چاپگرها را بیابیم که در ابن جا آنها را مطرح کرده و نحوه تعمیرآن را نیزبازگو خواهیم کرد:

 

مشکل: کارتریج در چاپگر کار نمیکند

 

این مشکل به اندازه کافی برای اکثر کاربران پرینرهای جوهرافشان hp آشنا است. شما یک کارتریج جدید را در پرینتر خود قرار داده اید و پرینترمی گوید «شناسایی نشده است» یا فکر می کند که کارتریج خالی است و چاپ نمی کند.

 

کارتریج را یکبار از دستگاه خارج کنید و دوباره جایگزاری کند ممکن است مشکل شما حل شود. در غیر این صورت، پرینتر شما با تراشه کارتریج شما مشکل دارد. در این مرحله متاسفانه شما نمیتوانید کاری انجام دهید یا باید کاتریج خود را تعویض کنید یا به مراکز تعمیرات پرینرهای اچ پی مراجعه کنید تا بتوانند مشکل پرینتر شما را حا کنند.

 

مشکل: نازل های چاپ مسدود شده اند

در این حالت دستگاه پرینتر شما نیاز به یک چرخه تمیزکردن دارد و بهتر است برای اینکار حتما به مرکز خدمات اچ پی مراجعه شود. زیرا این امر کاملا تخصصی بوده و در صورتی که شما به درستی آن را انجام ندهید ممکن است هد در پرینتر شما آسیب ببیند و به طور کلی پرینتر خود را از دست بدهید.

اگر شما از جوهر شخص ثالث استفاده می کنید معمولا ممکن است یکی از دلایل مسدود شدن نازل ها باشد در نتیجه نقاط چاپ شده یا رنگهای در چاپ شما گم میشود.

 برای اطلاع از کلیه خدمات نماینگی hp  با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

کلیه حقوق متعلق به نمایندگی اچ پی می باشد