شارژ کاتریج پرینترهای لیزری اچ پی

شارژ کاتریج پرینترهای لیزری اچ پی
 شارژ کاتریج پرینترهای لیزری اچ پی

 شما میتوانید پس از اینکه کارتریج شما از پودر تونر خالی شد بجای خرید کاتریج جدید که قیمت بالایی دارد شما میتوانید کاتریج خود را شارژکنید. کارتریج های تونر پرینترهای لیزری اچ پی را به طور نامحدود نمی توان دوباره پر کرد، زیرا قطعات مکانیکی مانند غلتک ها از بین می روند. بعضی از کارتریجها شامل درام الکتریکی نوری هستند که دچار خراش می شوند به همین دلیل شارژ مجدد کاتریج نیازمند تعویض این قطعات می شود.

همچنین برخی از مدل های موتورهای چاپ لیزری، مانند بسیاری از پرینترهای جوهر افشان، با "تراشه ها" یا فیوزهای داخل کارتریج تونر ارتباط برقرار می کنند که نشان می دهد که کارتریج در حال کار در چه وضعیتی هستند. بعضی از بررسی ها معمولا برای تعیین امکان بارگیری یک کارتریج خاص لازم است.

به طور کلی، پر کردن DIY نیاز به باز کردن یک کارتریج طراحی شده دارد تا بتوان آن را دوباره با تونر پر کرد، برخی از این کاتریج ها به راحتی قابل شارژ هستند و نیاز به سوراخ کردن و یا ذوب کردن ندارند در مقایسه با سایر کارتریج های که این امکان را ندارند.

تونرهای پرکننده به طور عمده در اندازه ذرات و دمای هم انباشت تفاوت دارند به همین دلیل باید حتما از تونر سازگار استفاده شود زیرا کیت ها دارای یک تراشه بازنشانی هستند. در حالی که برای پر کردن کارتریج تونر پرینترهای لیزری، مزایای زیست محیطی وجود دارد، یک کارتریج پر شده ممکن است کیفیت کاتریج اولیه را نداشته باشد اما برای محیط زیست بسیار مفید است. از همین رو این نکته بسیار حائز اهمیت است که حتما عمل پر کردن کاتریج ها توسط نمایندگی مجاز اچ پی صورت بگیرید زیرا در صورت نیاز به تغییر درام و ... داشته باشید که عدم رعایت این موارد ممکن است مشکلات دیگر را برای دستگاه پرینتراچ پی شما ایجاد کند.

مشکلات رایج می تواند شامل موارد زیر باشد:

روان کننده کافی در تونر، منجر به آسیب به درام  یا خسارت به تیغه می شود.

نقطه ذوب اشتباه، منجر به ریزش در واحد اتصال، و غیره شود

خواص الکترواستاتیک ناپایدار یا اندازه ذرات، منجر به کثیف شدن پرینتر اچ پی و چاپ با کیفیت پایین می شود.

مقدار زیادی از تونر شل در دستگاه همچنین می تواند باعث آسیب رساندن به مکانیسم شود و فیلترهای هوا می توانند مسدود شوند و باعث بروز مشکلات اساسی شود.
برای اطلاع از خدمات نمایندگی اچ پی و شارژ مجدد کاتریج های پرینترهای لیزری اچ پی با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

کلیه حقوق متعلق به نمایندگی اچ پی می باشد