تعمیر هد در پرینترهای اچ پی

تعمیر هد در پرینترهای اچ پی
 تعمیر هد در پرینترهای اچ پی

 


تعمیر هد در پرینترهای اچ پی

هد چاپگرهای جوهر افشان که در حال حاضر در پرینترهای 
HP استفاده می شود، از جوهر های گرما و آب مبتنی بر چاپ استفاده می کنند. به جای استفاده از غشا برای ایجاد فشار و فشار جوهر بر روی کاغذ، از حرارت برای جوشیدن جوهر و ایجاد یک حباب هوای بخار جوهر استفاده می شود. سپس حباب هوا منفجر می شود، در واقع کاری است که نازل چک انجام میدهد. هنگامی که جوهر خارج می شود، محفظه به سرعت خنک می شود و فرایند تکرار می شود.

هد چاپگرهای حرارتی با جوهرهای آبی یا جوهر آب سازگار است. یک چاپگر معمولی حرارتی که در پلاترهای hp استفاده می شود، دارای 2560 نازل در هر رنگ است و دارای رنگ سیاه با 5120 نازل است زیرا دو کارتریج سیاه و سفید مات مورد نیاز است. هدهای چاپ حرارتی می توانند بسته به میزان چاپ  و نوع رسانه ها متفاوت باشد.

هدها در پرینترهای اچ پی از اهمیت بالایی برخوردار هستند و بسیاری از مشکلات پیش آمده در پرینترهای اچ پی و چاپ ممکن است به دلیل وجود اختلال در هد باشد. اگر متوجه شوید که تصوير چاپ شده به طور ناگهانی دارای خط است یا نقاطی از تصویر چاپ شده وجود ندارد ممکن است دلیل آن مشکل در هد باشد به همین منظور با تماس با نمایندگی اچ پی شما میتوانید از کارشناسان نمایندگی اچ پی در خصوص مشکل پیش آمده راهنمایی بگیرید ودر صورت نیاز پرینتر اچ پی خود را به مرکز خدمات اچ پی ارسال کنید تا به صورت کاملا تخصصی پرینتر شما تعمیر و سرویس شود.

کلیه حقوق متعلق به نمایندگی اچ پی می باشد