مرکز خدمات hp در تهران

مرکز خدمات hp در تهران
 مرکز خدمات hp در تهران

 


 آیا بعد از به روز رسانی یا ارتقا ویندوز خود به ویندوز 10 قادر به چاپ و یا اسکن نیستید؟

اگر در پرینتر اچ پی خود به همچین مشکلی برخورد کردید روی دکمه پایین سمت چپ Start کلیک کنید، کلیک کنید و Restart را انتخاب کنید. در واقع یک بار دیگر ویندوز خود را را اندازی کنید.ا ویندوز 10 سازگار است.

نکات سازگاری HP Printer با ویندوز 10

اگر پرینتر hp شما با ویندوز 10 سازگار است، باید نسبت به دانلود و نصب درایور سازگار با ویندوز 10 اقدام کنید به همین منظور میتوانید در سایت نمایندگی اچ پی به راحتی مراحل دانلود و لینک دانلود را مشاهده کنید.

از طرفی نیز شما میتوانید با مراجعه به تشخیص و رفع مشکلات اچ پی با استفاده از گام به گام Microsoft Windows Troubleshooters. مشکل خود را نیز برطرف کنید. در صورت بروز مشکلات، همانطور که گفتیم آخرین نرم افزار چاپ HP را مجددا نصب کنید. دانلود و نصب آخرین نرم افزار HP Printer و درایور را نصب کنید.

بسته به نوع نرم افزار چاپگر HP که شما استفاده می کنید، اگر باز هم به مشکل خوردید یکی از روش های زیر را انتخاب کنید:

به مرکز خدمات و پشتیبانی اچ پی مراجعه کنید (برای چاپگرهای تولید شده قبل از سال 2010)

اگر پرینتر hp  شما پرینت نکند باید به نمایندگی اچ پی مراجعه کنید (برای چاپگرهای تولید شده پس از سال 2009)

اگر هنوز مشکلی دارید و هیچ یک از راه حل ها در حال کار نیست، سعی کنید از System Restore استفاده کنید. برای انجام یک سیستم بازگرداندن، گزینه های بازیابی در ویندوز 10 را دنبال کنید. واما برخی از پرینترهای HP ممکن است با ویندوز 10 سازگار نباشند و اگر در سیستم ویندوز 10 مورد استفاده قرار گیرند، شما برای استفاده از پرینتر اچ پی خود مشکل خواهید داشت. به همین منظور شما میتوانید با شماره های نمایندگی اچ پی تماس حاصل فرماید تا کارشناسان ما شما را در رفع مشکل پیش آمده راهنمایی کنند.

کلیه حقوق متعلق به نمایندگی اچ پی می باشد