تضمین در تعمیر پرینترهای اچ پی

تضمین در تعمیر پرینترهای اچ پی
 تضمین در تعمیر پرینترهای اچ پی

 هنگامی که پرینتر HP شما نیاز به تعمیر دارد، سوالات زیادی در ذهن شما ایجاد می شود. چه کسی می تواند آن را تعمیر کند؟ تعمیر پرینتر اچ پی چقدر هزینه دارد؟ چگونه می توان آنرا تعمیر کرد؟ چه تضمینی پس از تعمیر پرینتراچ پی دریافت می کنم؟ آیا تعمیرپرینتر اچ پی ارزان تر خواهد بود یا جایگزینی آن ؟

تعمیر و نگهداری پرینتر لیزری جت اچ پی

اگر پرینتر HP شما خراب شده است، می توانید برای تعمیر سریع، تعمیر در محل و تضمین شده به ما تکیه کنید.

قیمت تعمیرات پرنترهای HP با توجه به میزان خرابی برآورد و اعلام می شود آنچه شما باید پرداخت کنید؛ به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که پرینتراچ پی خود را تعمیر کنید بهتر است  و یا جایگزینی آن به صرفه تر است. یا اگر به پشتیبانی در تمام طول سال نیاز دارید، می توانید یکی از توافقنامه های نگهداری همه جانبه و نامحدود نمایندگی اچ پی را انتخاب کنید.

تعمیرات پرینترهای HP

Q. چقدر هزینه تعمیر پرینتر اچ پی خواهد شد؟

الف. تمام پرینترهای اچ پی توسط نمایندگی اچ پی در تهران تعمیر می شود. و با توجه به میزان خرابی اعلام هزینه صورت می پذیرد.

Q. تعمیر پرینتر اچ پی چقدر طول می کشد؟

Aتعمیرات پرینترهای اچ پی در کمترین زمان و با توجه به میزان خرابی صورت میپذیرد. نمایندگی اچ پی تمام سعی خود را به کار میگیرد تا در کمترین زمان ممکن پرینتر شما را تعمیر و تحویل دهد.

Q. آیا ممکن است خرید پرینتر ارزان تر از تعمیر پرینتر اچ پی باشد؟

A. بله این ممکن است، به همین دلیل است که ما قیمت تعمیر را اعلا میکنیم. ما می خواهیم شما تصمیم گیری آگاهانه داشته باشید، جایی که می توانید ارزش تونر موجود در دستگاه موجود و تعمیرات ما را نسبت به خرید و نصب یک دستگاه جدید در نظر بگیرید.

Q. آیا تعمیرات شما تضمین شده است؟

A. بله، تمام تعمیرات پرینترهای اچ پی ما برای 60 روز تضمین شده است. 

کلیه حقوق متعلق به نمایندگی اچ پی می باشد